abonohen

Qëndroni në kontakt

  Where all London Lash Pro products are in one place

  No products in the cart.

  Top
  London Lash Pro

  Rreth nesh

  Distributor zyrtar të London Lash Pro për Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoninë e Veriut. London Lash është brendi më i njohur i produkteve për zgjatjen e qerpikëve, duke siguruar kualitet të lartë!
  Produkte për të gjitha teknikat për qerpikë në të gjithë botën, me mbi 10 vjet përvoja dhe liderë të industrisë.
  Zhvilluar nga Lash Artistët për Lash Artistët, qerpikët janë gjithmonë në mendjen tonë dhe në buzët tona! Ne hamë, marrim frymë dhe flemë duke menduar për qerpikët!
  Sigurohemi që pasioni ynë të jetë kryesor në gjithçka që bëjmë.
  Gjithmonë duke u munduar të sjellim më të mirën për ju! Brendi më i kërkuar në mbarë Botën tash e sa vite operon edhe në trojet Shqipëtare.
  Me bazë në Angli por ka shtrirje në gjithë botën dhe njihet si brendi më cilesor dhe i sigurt për punë.
  London Lash Pro është fitues i shumë qmimeve botërore si brend cilësor dhe i përshtatshëm për punë. Në vitin 2020 London Lash Pro ka fituar edhe qmimin e Mbretëreshës Elizabeth 2.
  Njihet si ndër brendet e rralla produktet e te cilit nuk testohen në kafshë.
  Ka shumëllojshmëri të produkteve dhe secila Lash Artiste mund ta gjejë vetën aty.

  m
  m

  Siguri

  Përdorni produkte të sigurta dhe efektive për zgjatjen e qerpikeve e përditshëm me koleksionin tonë të produkteve të kujdesit për lëkurën

  m
  m

  Asistencë

  Ofrojmë këshillë dhe asistencë nga ekspertët tanë në fushën e produktev per zgjatjen e qerpikeve dhe kozmetikës për t'ju ndihmuar të zgjidhni produktet më të mira për nevojat tuaja

  m
  m

  Bashkohu

  Bëhuni pjesë e komunitetit tonë të produkteve per zgjatjen e qerpikeve dhe kozmetikës duke ndarë ndjesitë tuaja, këshillat dhe marrëdhëniet në media sociale dhe në blogun tonë.

  m
  m

  Online

  Shfrytëzoni pagesën tonë të sigurt me njëkohësi të plotë dhe mbrojtje të informacionit tuaj personal dhe financiar

  m
  m

  Transport

  Përdorim materiale dhe pako të rimbushura për të mbrojtur produktet tuaja në transport dhe sigurojmë që ato të mbërrijnë në destinacion në kohë dhe në kushte të mira.

  London Lash Pro

  BASHKOHU ME NE

  në blogu'n tonë

   Sorry, no posts matched your criteria.

  Distributor zyrtar të London Lash Pro për Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoninë e Veriut..
  You don't have permission to register

  Reset Password