abonohen

Qëndroni në kontakt

  Where all London Lash Pro products are in one place

  No products in the cart.

  Top

  Dyqani

  Mayfair Mink 0.15CC MIX (Qerpikë të rregullt për Classic Lashes)

  24.00

  Mayfair Mink Lashes 0.15 janë qerpikë për  Classic Lashes. Janë adekuate për mbjelljet Natyrale.

  In stock

  - +
  Category:

  Description

  Detajet e produktit:

  Trashësia: 0.15

  Gjatësia: MIX (8mm deri 13mm)

  Kthimi: CC

  Reviews

  There are no reviews yet.

  Be the first to review “Mayfair Mink 0.15CC MIX (Qerpikë të rregullt për Classic Lashes)”

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Distributor zyrtar të London Lash Pro për Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoninë e Veriut..
  You don't have permission to register

  Reset Password