abonohen

Qëndroni në kontakt

  Where all London Lash Pro products are in one place

  No products in the cart.

  Top

  Dyqani

  Pincetë ndarëse e kthyer N13

  20.00

  Kjo pincetë është shumë praktike për  ndarje sepse e ka majën e hollë.

  In stock

  - +
  Category:

  Description

  Detajet:
  Ngjyrë: Ari
  Kodi: N13

  Reviews

  There are no reviews yet.

  Be the first to review “Pincetë ndarëse e kthyer N13”

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Distributor zyrtar të London Lash Pro për Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoninë e Veriut..
  You don't have permission to register

  Reset Password