abonohen

Qëndroni në kontakt

  Where all London Lash Pro products are in one place

  No products in the cart.

  Top

  Dyqani

  GEL për heqjen e qerpikëve (Remover)

  22.00

  CREAM REMOVER
  VETEM PER PORDORIM NGA PROFESIONISTE.
  Krem për heqjen  e qerpikëve të mbjellur.

  In stock

  - +
  Category:

  Description

  CREAM REMOVER-
  VETEM PER PORDORIM NGA PROFESIONISTE.
  Heqës I qerpikëve të mbjellur
  – Më i shituri për heqjen e qerpikëve
  – krijuar për të hequr mbjelljen e qerpikëve në mënyrë të sigurt dhe të lehtë
  – struktura kremoze nuk futet në sytë e klientit
  – pasi të aplikohet, qëndron në qerpikët e mbjellur dhe nuk rrjedh në sy
  – ngjyra rozë e ndritshme ndihmon në pastrimin e përsosur të heqësit pasi shihet lehtë
  – produkt perfekt për ata klientë që kanë sy të ndjeshëm ose alergji
  – me jetë të gjatë – gjithçka që ju nevojitet është një zhytje e vogël çdo herë!
  Mënyra e përdorimit: Duke përdorur një furçë mikro, vendosni një shtresë të hollë në
  zgjatim. Lëreni për 10-15 minuta dhe hiqeni butësisht me furça pastrimi ose piskatore.
  Sigurohuni që të gjithë pastruesit dhe gjurmët e ngjitësit janë hequr plotësisht para se të
  pastroni qerpikët me Protein Removing Pads, dhe më pas pastrues dhe abetare.
  Ky produkt është

  – Cruelty-free
  – Paraben-free
  – Gluten-free
  – Collagen-free
  – Guanine Free

  Reviews

  There are no reviews yet.

  Be the first to review “GEL për heqjen e qerpikëve (Remover)”

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Distributor zyrtar të London Lash Pro për Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoninë e Veriut..
  You don't have permission to register

  Reset Password