abonohen

Qëndroni në kontakt

  Where all London Lash Pro products are in one place

  No products in the cart.

  Top

  Dyqani

  BOOSTER

  32.00

  A keni problem në qëndrueshmërinë e qerpikëve dhe në pergaditjen e fijeve për Volume Lashes?
  Booster është krejt qka ju duhet! Ndihmon në qëndrushmërinë e qerpikëve, ndihmon në ngjitjen më të lehtë mes vete të fijeve volume.

  In stock

  - +
  Category:

  Description

  Si ta përdorim?

  Për të pasur sukses në kohëzgjatjen e qerpikëve , vendose një sasi të vogël të Boosterit në microbrushe në qerpikët natyral. Për përdorim që të ngjiten më lehtë qerpikët volume atëhere lyeni rrënjën e qerpikëve në pako.

  Qerpikët natyralë mund të jenë të lëmuar dhe të mëndafshtë, gjë që mund të rezultojë në  ‘rrëshqitje’. te qerpikeve. Për shkak të cilësive të tij alkaline,  ​Booster hap butësisht kutikulat e flokëve pa dëmtuar qerpikët natyralë, duke bërë të mundur që ngjitesi të kapë kutikulat dhe të mbajë më mirë, duke përmirësuar ruajtjen tuaj.

  Kur aplikohet Booster, qerpikët natyralë bëhen “magnetikë”. Ju nuk keni nevojë të mbani qerpiket artificial mbi qerpikun natyral për një kohë për ta bërë atë “të kapur” – kështu që koha juaj e trajtimit përmirësohet ndjeshëm.

  Përmirëson mbajtjen
  Rrit shpejtësinë e punës
  Ndalon që tufat e volume të  mbyllen
  Punon me çdo ngjitës
  Me kosto efektive-15 ml do t’ju zgjasë për rreth 150-200 klientë!
  3 muaj jetëgjatësi pasi hapet
  Vegan
  Dizajn i ri i shisheve të qelqit – për shpërndarjen e lehtë dhe ekonomike të produktit.

  Reviews

  There are no reviews yet.

  Be the first to review “BOOSTER”

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Distributor zyrtar të London Lash Pro për Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoninë e Veriut..
  You don't have permission to register

  Reset Password