abonohen

Qëndroni në kontakt

  Where all London Lash Pro products are in one place

  No products in the cart.

  Top

  Dyqani

  Primer për qerpikë

  22.00

  Primeri ndihmon shumë në lagështinë e qerpikëve natyral. Ngjitësi ngjitet shumë më
  mirë në qerpikë kur përdoret primeri fillimisht. Ndihmon në qëndrueshmërinë e
  qerpikëve.
  15ml
  Produkti është vegan,cruelty-free, paraben-free, gluten-free, collagen-free dhe guanine-
  free.

  In stock

  - +
  Category:

  Description

  Luxury Primer

  15ml ( me shume ml se primeri i kaluar, me praktik dhe me afat me te gjate)

  Reviews

  There are no reviews yet.

  Be the first to review “Primer për qerpikë”

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Distributor zyrtar të London Lash Pro për Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoninë e Veriut..
  You don't have permission to register

  Reset Password