abonohen

Qëndroni në kontakt

  Where all London Lash Pro products are in one place

  No products in the cart.

  Top

  Dyqani

  Superbonder

  37.00

  Humbja e parave sepse klientët po vijnë tek ju pas 1 ose 2 javësh me rënie të qerpikëve të mbjellur?
  Nëse jeni duke kerkuar zgjidhje mos kërkoni më tej,ne do ju ndihmojmë.
  Superbonder është një produkt novator që mund ta përdorni me ÇDO ngjitës për të maksimizuar mbajtjen e qerpikëve të mbjellur dhe për t’i mbajtur klientët tuaj të lumtur.
  Superbonderi shton elasticitet në ngjitës; fleksibiliteti shtesë siguron që klienti mund ti pastrojë syt menjëherë.

  In stock

  - +
  Category:

  Description

  Si ta përdorim?

  Pasi të keni përfunduar trajtimin e qerpikëve, vëreni një pikë të vogël Superbonder në një furçë mikrofibre dhe vendoseni me kujdes në pjesën e poshtme qerpikëve (afër rrënjes ku keni vendosur qerpikun e mbjellur) duke u siguruar që produkti të mos futet në syrin e klientit.
  Lëreni produktin të thahet për 1-2 minuta.
  Hiqni petezat dhe lëreni klientin të hapë sytë.
  Detajet e produktit

  • Redukton acarimin dhe ndjeshmërinë.
  • Maksimizon mbajtjen.
  • Perfundon punën e ngjitësit
  • Klienti juaj mund t’i lagë qerpikët 3 minuta pas trajtimit.
  • Punon me ÇDO ngjitës.
  • Kosto-efektive – shishja 15m
  • l do t’ju zgjasë për 150 – 200 klientë!
  • 12 muaj jetëgjatësi pas hapjes.

  Reviews

  There are no reviews yet.

  Be the first to review “Superbonder”

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Distributor zyrtar të London Lash Pro për Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoninë e Veriut..
  You don't have permission to register

  Reset Password